FREESKI 01

V prvním čísle FREESKI nalistujete

Homemade cover – český jezdec (Martin Horák) a český fotograf (Lukin Mikula) na obálce českého (...o-slovenského) časopisu. Jen za tím parkem museli pánové cestovat až do Švýcarského Saas-Fee... (s. 1)

Newschoolový návod ke středisku Diedamskopf s Martinem Horákem, Honzou Balcarem a Tomem Kotrbou v hlavních rolích (s. 20).

V reportáži z Nového Zélandu se dozvíte, jak vypadá vysněné léto partičky českých newschoolerů (s. 26)

Reportáž z The North Face Ski Challenge, kterou v kategorii „Girls“ vyhrála slovenská budoucí freestylová star Zuzka Stromková (s. 30).

2008-1984 Do stroje času jsme posadili Jirku Lauseckera, vraťte se s ním až ke kořenům českého freeskiingu (s. 52).

Víte čím se freeskieři baví nebo čím si přivydělávají když nejezdí? Ti o kterých se dočtete v seriálu Art of Skiing se vlastní kreativitu snaží uplatnit nejen na plátně zasněžených svahů (s. 84).

Jaké jsou letošní freeridové lyže nebo čím vaše zážitky obohatí opačné prohnutí a krojení? To se dozvíte ve FREESKI testu (s. 70).

Toto a mnohem více najdete ve FREESKI 01, které se ve schránkách, na stáncích a pultech nejlepších sportovních prodejen objeví ve čtvrtek 23.10.

 

Seznam prodejců časopis FREESKI:

PRAHA

Base Camp
Pobřežni 620/3
186 00 Praha 8 – Karlin
www.bcamp.cz

Outdoor Centrum Rock Point
Na Pořiči 10, 110 00 Praha 1
www.rockpoint.cz

Outdoor Centrum Rock Point
Martinska 2 (Na Perštyně)
110 00 Praha 1
www.rockpoint.cz

SKI SURF SPORT
V Tůnich 11, 120 00 Praha 2
tel.: 224 942 007
www.skisurf.cz

Rock Point – Šestka
Fajtlova 1090/1, 161 00 Praha 6
www.rockpoint.cz

 

FREE SKI - magazín pro freeride , freestyle, newschool lyžování

 

partnerské weby:
FREESKIING.CZ -  lyžování, adrenalin, freeride, freestyle SNOW - časopis pro lyže a snowboardSNOWfest - freeride v DavosuWILD CAT - sportovní časopis pro ženy, cyklistika, lezení, turistika, trénink, vodní sporty...FREERIDE

Bazar kol | Lyžování, testy lyží | Outdoor, cyklistika, běh | Běžky, běh na lyžích | Sněhové zpravodajství | Ski Super Test