FREESKI 03

Ve čtvrtek 5. února se ve vašich sachránkách a na pultech objevilo třetí číslo časopisu FREESKI. FREESKI 03 je tuto sezónu poslední, proto jsme si na něm dali obzvlášť záležet.

Na obálce je Robin Kaleta vyfocený Lumírem Drápalem na Skalnatém Plese.

Uvnitř pak mimo jiné najdete:

KAUNERTAL
V úvodu najdete reportážní návod, tentokrát k ledovcovému středisku Kaunertal

SLOVENSKÁ KULTOVKA
Podrobný návod k použití střediska najdou ve Freeski 03 také freerideři. Kolegové z Powderline.cz dodali podrobné informace včetně mapy a fotek.

JULIEN VS. ELINA
Rozhovor jsme tentokrát zapředli s Julienem Regnier, fotky dodala jeho přítelkyně Elina Sirparanta. Tu jsme vyzpovídali hned vzápětí.

LETNÍ JEŽDĚNÍ
V bloku článků o letním freeskiingu najdete tip na ledovcové poježdění, skoky do vody, lyžařskou halu a jeden „exotický“ tip navíc.

NEWSCHJOOL LESSONS ATD.
Výuková část FREESKI 03 se tradičně skládá z Newschool Lessons, kde vás Ondra Beneš naučí hand drag přes hranu a jednu variaci na nollie, freeridový slabikář posouvá (po dvou dílech věnujících se úplným základům) obtížnost na druhou úroveň a v rámci seriálu o lavinách se dozvíte, na co si dát pozor při výběru lopaty.

ART OF SKIING
představuje Čechoslováka Vaška Ondrouška


Ať se líbí a na podzim se „potkáme“ u FREESKI 04!

FREE SKI - magazín pro freeride , freestyle, newschool lyžování


 

partnerské weby:
FREESKIING.CZ -  lyžování, adrenalin, freeride, freestyle SNOW - časopis pro lyže a snowboardSNOWfest - freeride v DavosuWILD CAT - sportovní časopis pro ženy, cyklistika, lezení, turistika, trénink, vodní sporty...FREERIDE

Bazar kol | Lyžování, testy lyží | Outdoor, cyklistika, běh | Běžky, běh na lyžích | Sněhové zpravodajství | Ski Super Test